Enrichmentová výbavička pro štěňata

První rok vašeho štěňátka je velká zábava, zároveň ale přináší spoustu náročných situací a otázek, jak toho malého ďáblíka zabavit, když zrovna nespí. Lízací podložka mu zajistí, kromě základních potřeb, spoustu zábavy na dlouhou dobu. Naplnit jí můžete omáčkou, která je do podložky jak dělaná. Příručka Psí řeč zas obohatí vás a dá vám všechny potřebné základní informace k tomu, aby váš prcek vyrostl ve zdravého a spokojeného psa.

Pokud byste chtěli raději jinou barvu podložky nebo jinou variantu omáčky, napište nám to do poznámky (vyberte platbu převodem a neplaťte, dokud vám nepošleme opravenou objednávku).

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 598
579 Kč –10 % 521 Kč / ks 430,58 Kč bez DPH
Enrichmentová výbavička pro štěňata
Kopie návrhu Nepojmenovaný návrh (1)
579 Kč –10 %

Lízací podložka obohatí vaše štěndo

Při lízání se psovi do mozku uvolňují endorfiny (hormony štěstí), proto lízací podložky řadíme do kategorie relaxace a uklidnění psa. Podložka je také nenahraditelný pomocník v klidovém režimu (rehabilitace, nemoc, rekonvalescence), kdy psa zabavíte na delší dobu bez většího pohybu. Pomoci může také například při sprchování.

Enrichment pro psy

Lízací podložka LickiMat Slomo

Lízací podložka LickiMat Slomo je jednoduchá, pro začátek tedy naprosto ideální. Jak bude vaše štěňátko růst, můžete postupně zkoušet složitější vzory, buďto také od LickiMat nebo třeba podložky SodaPup. Slomo můžete využít i jako klasickou misku, ať už na svačinu v podobě konzervy nebo na klasickou krmnou dávku (granule zapadají do otvorů a zabrání tak psovi v hltání).

Více informací o podložce si můžete přečíst přímo na kartě tohoto produktu zde.

Yoggies omáčka

Omáčky od Yoggies jsou naprosto ideální jak do lízacích podložek, tak celkově pro psy. Jsou dostatečně tekuté, aby se dostaly do záhybů, ale zároveň šly dobře vylízat. Nejsou ani moc kaloricky vydatné, takže nemusíte o tolik snižovat krmnou dávku.

No a další výhodou je, že jsou vyrobené pouze z kvalitních surovin, bez jakýchkoliv dochucovadel a konzervantům. Není v nich prostě nic, co byste svému psovi (nebo sobě) nechtěli dát. Omáčka je poctivě zavařená, proto vám i dlouho vydrží. Sami jsme se byli podívat na jejich výrobu a ty suroviny byste si klidně udělali k věčeři.

Více informací o omáčce si můžete přečíst přímo na kartě tohoto produktu zde.

Knížka Psí řeč

Psí řeč je nádherná ilustrovaná knížka, která by měla být základní literaturou pro vstup do psího světa. Je moc důležité, aby dvounožec, který na sebe vezme zodpovědnost starat se o psí život, rozuměl, co mu čtyřnožec povídá a tahle malá knížka je perfektním průvodcem psího jazyka. Je opravdu malá, máte jí přečtenou za chvilku a může vám sloužit jako příručka, když si nebudete vědět rady.

 

Kategorie: Enrichment balíčky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty