Psí řeč - Lili Chin

Tato veselá knížka se skvělými ilustracemi potěší každého pejskaře. Naučí vás rozpoznat a chápat jemné náznaky, kterými vaši psí kamarádi dávají v různých situacích najevo, jak se cítí. Čím víc jejich řeči porozumíte, tím snazší pro vás bude jednat s nimi tak, aby se cítili v bezpečí a šťastní.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 481
179 Kč / ks 179 Kč bez DPH
Psí řeč - Lili Chin

Knížka se skvělými ilustracemi potěší každého pejskaře. Naučí vás rozpoznat a chápat jemné náznaky, kterými vaši psí kamarádi dávají v různých situacích najevo, jak se cítí. Psi komunikují i mnoha jinými způsoby než jen štěkáním a vrtěním ocasu. Neporozumění psí řeči těla může zkomplikovat život psům i jejich páníčkům. 

Stejně jako lidé i psi pociťují strach, zlost, štěstí, smutek i překvapení. Jsou věci, které mají rádi, i věci, které nesnášejí. Mohou se cítit zmatení nebo vnitřně rozpolcení, a když se socializují, dělají vše pro to, aby zachovali smír a vyhnuli se konfliktům. Když nám pes říká, že je pro něj něco příliš intenzivní, můžeme neúmyslně situaci ještě zhoršit, pokud špatně přečteme jeho řeč těla a vystavíme ho tak ještě většímu stresu. Pes, který vrčí, kouše nebo se začne prát, to obvykle dělá až jako poslední možnost, když všechny jeho další komunikační signály neměly žádoucí účinek.

Je dost těžké převést všechny nuance psí řeči těla do slov, proto jsou v této knize kresby, které jsou koncipovány tak, aby vám pomohly zjistit, na co si dávat pozor, a rozlišovat mezi podobnými výrazy a projevy. Při porovnávání kreseb uvidíte klíčové rozdíly, které vám poskytnou kontext, který je třeba brát v úvahu.

Věříme, že vám kniha bude skvělým společníkem k lepšímu pochopení psí řeči. Čím víc jejich řeči porozumíte, tím snazší pro vás bude jednat s nimi tak, aby se cítili v bezpečí a šťastní. Chcete-li ve své cestě pokračovat, věnujte svému psovi pozornost v nejrůznějších situacích a nechte ho, aby vám pomohl lépe porozumět tomu, co ho stresuje, vzrušuje a co mu dělá radost!

ISBN:978-80-7508-721-8
EAN:9788075087218
vazba:pevná
formát:114 x 152 mm
stran:128
hmotnost:200 g
edice:1, 2021
vydání:8. 10. 2021
Kategorie: Knížky o psech
Typ produktu: Kniha
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LC Avatar autora | 1.7.2022
Krásné ilustrace, srozumitelné vysvětlení řeči těla v daných situacích. Konečně mám knížku i s ilustracemi ♥️ Rozhodně doporučuji. Knížka je za me vhodná i pro děti ????

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: