Snadný lízací balíček pro psy

Balíček pro začínající nebo málo trpělivé lízače. Obsahuje jednoduchou lízací podložku LickiMat Playdate, omáčku a 400g konzervu od Yoggies. Doporučujeme začínat lízání s tekutou omáčkou a propracovat se k tužší konzervě. Produkty jsou v balíčku namíchané náhodně, takže pokud máte zájem o nějakou specifickou variantu, napište nám to do poznámky k objednávce (vyberte platbu převodem a neplaťte předem, ale až vám dáme vědět).

 

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 595
353 Kč –10 % 317 Kč / ks 261,98 Kč bez DPH
Snadný lízací balíček pro psy
Kopie návrhu Nepojmenovaný návrh
353 Kč –10 %

Lízací podložka obohatí vašeho psa

Při lízání se psovi do mozku uvolňují endorfiny (hormony štěstí), proto lízací podložky řadíme do kategorie relaxace a uklidnění. Podložka je také nenahraditelný pomocník v klidovém režimu (rehabilitace, nemoc, rekonvalescence), kdy psa zabavíte na delší dobu bez většího pohybu. Pomoci může také například při sprchování.

Enrichment pro psy

Lízací podložka LickiMat Playdate

Lízací podložka LickiMat Playdate patří mezi nejjednodušší podložky. Má mělký čtverečkový vzor, takže psovi půjde relativně dobře vylízat. Lízací podložku můžete použít klasicky s omáčkou, jogurtem, konzervou nebo se můžete trošku rozvášnit a přidat třeba zeleninu, ovoce nebo granule. Svačinku můžete v podložce i zamrazit, jen pak dávejte pozor, aby z ní pes nedostával kousky a ty nežral, mražené kusy jsou totiž super cesta k zánětu žaludku.

Více informací o podložce si můžete přečíst přímo na kartě tohoto produktu zde.

Yoggies omáčka

Omáčky od Yoggies jsou naprosto ideální jak do lízacích podložek, tak celkově pro psy. Jsou dostatečně tekuté, aby se dostaly do záhybů, ale zároveň šly dobře vylízat. Pro začátečníka tedy ideál. Nejsou ani moc kaloricky vydatné, takže nemusíte o tolik snižovat krmnou dávku.

No a další výhodou je, že jsou vyrobené pouze z kvalitních surovin, bez jakýchkoliv dochucovadel a konzervantům. Není v nich prostě nic, co byste svému psovi (nebo sobě) nechtěli dát. Omáčka je poctivě zavařená, proto vám i dlouho vydrží. Sami jsme se byli podívat na jejich výrobu a ty suroviny byste si klidně udělali k věčeři.

Více informací o omáčce si můžete přečíst přímo na kartě tohoto produktu zde.

Yoggies konzerva 400g

Konzerva je oproti omáčce už tužší, takže pokud uvidíte, že váš pes je trpělivý a omáčku si užívá, můžete zkusit konzervu. Kvůli její konzistenci jí bude z podložky dostávat déle. Zároveň je vydatnější energeticky, takže poslouží i jako skvělá svačina.

Za Yoggies konzervy dáme ruku do ohně. Jsou totiž z kvalitních surovin, není v nich nic, co byste psovi nedali ani za čerstva a navíc voní tak, že byste si možná dali na talíř s ním.

Více informací o konzervách si můžete přečíst zde.

Kategorie: Enrichment balíčky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty