Snufinson mystery balíček pro psy

Enrichmentový mystery box plný pamlsků, a ne ledajakých. Vybrali jsme pro vás (tedy vašeho psa) pamlsek tvrdý, měkký, žvýkací a tekutý. A co v něm je konkrétně? Nechte se překvapit. Ne všechny produkty máme ale nutně na e-shopu, navíc je balíček omezený na 10 kusů, takže kdo dřív přijde, ten dřív žere (tedy opět váš pes).

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 664
419 Kč / ks 364,35 Kč bez DPH
Snufinson mystery balíček pro psy

Co je v balíčku

Neřekneme, nechte se překvapit. Každý balíček ale obsahuje jeden druh měkkého, tvrdého, žvýkacího a tekutého pamlsku. Máte tedy zásobu na různé druhy obohacujících aktivit od tréninku až po free work (co je free work si můžete přečíst v tomto článku). Pokud má váš pes nějakou alergii a nejste si jistí, jestli pro něj Snufinson bude vhodný, nezoufejte. Napište nám do poznámky, co nemůže a my vám případný nevhodný pamlsek vyměníme za jiný.

Free work v zahradě
Maďarský ohař

Proč Snufinson?

Robinson Crusoe je dobrodruh, stejně jako váš pes. Nechte svého psa objevovat a prozkoumávat nové pachy a chutě, a vy se nechte překvapit, co v balíčku čeká.

Druhým důvodem je to, že mám (Jirka) poněkud specifický smysl pro humor a potřebuju občas někde vyvětrat kreativní střevo, tak kde jinde, než tady :)

Bude balíček dostupný stále?

Nebude, nebude a nebude. Respektive plánujeme dělat balíčky, ale vždy budou ve velmi omezeném množství a nebudou stejné. Také je nebudeme dělat pravidelně, takže pokud si řeknete, že si raději počkáte na další, sami nevíme, kdy ten další přijde. O balíčcích se vždy dozvíte na našich sociálních sítích, kde občas nahlédneme i pod pokličku.

Greyhound
Amstaff s lízacími podložkami

Doporučené vybavení

Na to, abyste dali psovi pamlsek, toho moc nepotřebujete. Pokud ale chcete psa Snufinsonem opravdu hodně obohatit, doporučujeme mít doma minimálně jednu plnící hračku a lízací podložku. Dali bychom hračky do balíčku také, ale je to tak individuální záležitost, že to raději necháme na vás, paníčcích a paničkách, jelikož své psy znáte nejlépe. Pokud byste potřebovali s výběrem přeci jen poradit, napište nám nebo zavolejte, rádi pomůžeme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty