SodaPup Motýl, odolná nylonová plnící hračka – Světle fialová

Nylonová hračka pro psy od SodaPup ve tvaru motýla. Hračka je velmi tvrdá a odolná. Velkou výhodou tohoto designu je, že má v sobě prohlubně a můžete do ní namazat rozličné druhy svačinek jako konzervy, pasty nebo arašídové máslo. Váš pes tak může nejen kousat, ale i lízat.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: 810216025953
349 Kč / ks 288,43 Kč bez DPH
SodaPup Motýl, odolná nylonová plnící hračka – Světle fialová
SodaPup Motýl, odolná nylonová plnící hračka – Světle fialová
Akce

Materiál – kvalitní, BPA Free = nezávadný

Že mohou být psí hračky z Nylonu? Ano, a jsou pořádně tvrdé, zdravotně nezávadné a z těch odolnějších.  Materiál je vhodný jak pro štěňata, tak dospělé psy. Ovšem pokud máte doma opravdu náruživého okusovače, budou pro něj vhodnější pružné materiály hraček.

SodaPup hračka motýl pro psy
SodaPup hračka motýl pro psy

Originální design

Je libo motýla, netopýra, růžovou kost nebo hot dog? Možná je vašemu psovi jedno, co bude do aleluja kousat, ale buďme upřímní, na tu hračku se budete doma dívat taky. Tyhle produkty mají navíc dlouhou výdrž, takže se na ně budete dívat v ideálním případě hodně dlouho.

Nenechávat o samotě

Hračka je velmi odolná a vydrží i opravdu extrémního žvýkala. Vždy je ale nutné mít vašeho psa pod kontrolou. Nikdy nevíte, jak moc kreativního tvora doma máte a co všechno s hračkou dokáže provést. Opotřebené nebo poškozené hračky vyměňte. Hračky by pes neměl jíst, proto pokud se mu povede jí sníst celou nebo její kus, doporučujeme návštěvu veterináře.

Jak hračka uspokojuje potřeby

Žvýkání je pro psa zábava i odbourávač stresu. Štěňata můžou v době přezubování kousat i něco jiného, než vaší ruku, u dospělých psů zas žvýkání zastává i funkci zubního kartáčku. Navíc si tím pes udržuje své žvýkací svaly pěkně v kondici.

Pozor ale ať z vašeho psa neuděláte žvýkacího narkomana, u některých psů se může jednat vyloženě o obsesi, případně o znak, že něco může být zdravotně v nepořádku. Zejména pokud si pes vykusuje části těla, pak rozhodně doporučujeme návštěvu veterináře.

Vhodné do myčky

Hračku můžete dát bez problémů do myčky. Navíc zvládne i mrazák (z důvodu možnosti zánětu žaludku ale moc nedoporučujeme), takže materiál vaší kreativitu rozhodně neomezí.

Vhodné do myčky

Vyrobeno v USA

SodaPup je čistě americká značka, která si zakládá na domácí výrobě. Všechny produkty mají velmi přísné standardy kvality a zdravotní nezávadnosti. Firma si zároveň zakládá na udržitelnosti životního prostředí a kvalitním ohodnocení práce, což velmi rádi podpoříme.

Kategorie: Žvýkací a kousací hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Typ produktu: Plnící hračka
Pro jakého psa je hračka vhodná: Trpělivý pes, Nervák, Hračička, Ničitel
Velikost (š x v x t): 17,2 x 9,5 x 3,2cm
Barva: Fialová
Vhodné do myčky: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty