SodaPup Senzorická miska Vlna – Modrá

Tato zpomalovací miska je inspirována slavným japonským dřevořezem s názvem "Velká vlna u Kanagawy". Miska je hodně hluboká a některé záhyby jsou úzké. Do nich je lepší dávat tekutější náplň. Misku nedoporučujeme pro velké milovníky jídla, kteří by se s ní mohli "prát" a pro kratší čumáky.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 810216026400
579 Kč / ks 478,51 Kč bez DPH
SodaPup Senzorická miska Vlna – Modrá

Jak miska obohacuje psa

Díky členitému designu můžete do misky připravit hned několik druhů svačinky / jídla. Pes díky tomu má možnost volby, co ochutná / očichá první, na čem stráví nejvíce času a co si nechá jako třešničku na dortu nakonec. Díky pestrému menu v misce zároveň psovi stimulujete najednou zrak, čich i chuť. Svoboda volby je zároveň skvělý posilovač sebevědomí.

SodaPup včelí plástev senzorická a protihltací miska
SodaPup je zdravotně nezávadný

Zdravotně nezávadná

Miska je vyrobena z nylonu a splňuje ta nejpřísnější kritéria zdravotní nezávadnosti. Všechny materiály používané u hraček SodaPup jsou veterinárně testované, bez jakýchkoliv Ftalátů, BPA a dalších sloučenin, které rozhodně nechcete nikde blízko čumáku vašeho nebo vašeho psa.

Originální design

Naše nejnovější zpomalovací miska je inspirována slavným japonským dřevořezem s názvem "Velká vlna u Kanagawy". Dokonce je vybavena poutkem, kdybyste si ji chtěli třeba pověsit na zeď a oceňovat její design i mimo krmící seance.

SodaPup včelí plástev senzorická a protihltací miska
SodaPup včelí plástev senzorická a protihltací miska3

Vyrobeno v USA

SodaPup je čistě americká značka, která si zakládá na domácí výrobě. Všechny produkty mají velmi přísné standardy kvality a zdravotní nezávadnosti. Firma si zároveň zakládá na udržitelnosti životního prostředí a kvalitním ohodnocení práce, což velmi rádi podpoříme.

Vhodné do myčky

Misku můžete dát bez problémů do myčky. Navíc zvládne i mrazák (z důvodu možnosti zánětu žaludku ale moc nedoporučujeme) a dokonce mikrovlnkou, takže materiál vaší kreativitu rozhodně neomezí.

Vhodné do myčky

Nenechávat o samotě

Miska je vyrobená z nylonu, stejně jako žvýkací hračky SodaPup, takže vydrží opravdu hodně. Rozhodně byste ale vašeho psa neměli s miskou nechávat o samotě, jelikož užší části může rozžvýkat. Všechny SodaPup hračky jsou zdravotně nezávadné, ale i tak není vhodné, aby váš pes jedl gumu. Pokud se tak stane, jeďte k veterináři.

Kategorie: Senzorické a zpomalovací misky
Hmotnost: 0.335 kg
? Velikost psa: Střední plemeno, Velké plemeno
Typ produktu: Miska
Pro jakého psa je hračka vhodná: Trpělivý pes
? Vzor lízací podložky: Střední
? Vhodná náplň: Polotuhá, Tuhá, Krmivo
? Výška vzoru misky: Vysoký
Velikost (průměr x výška): 20,3 x 5 cm
Vhodné do myčky: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Sodapup psi na baru zpomalovaci miska pro psy
Novinka
469 Kč
810216026523
Sodapup senzoricka miska pro psy zaba11 810216026356
slodog modra 01 (1)
399 Kč
499 Kč (–20 %)
9349785000142