Sodapup Záchranný kruh na pamlsky a žvýkání Velký, Original – Červený

Sodapup záchranný kruh je super originální plnící hračka. Má totiž plnící otvor po celém obvodu zevnitř a z druhé strany díru. Je tedy vhodná i pro méně trpělivé psy, jelikož se dá do ní pěkně dostat a můžete ji plnit i hutnější náplní, kterou pes vylíže téměř beze zbytku. Hračka je vyrobena v USA z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu, který je vhodný do myčky a pevností se vyrovná těm nejpevnějším z pevných hraček – takže jí váš hafan bude mít pravděpodobně dost dlouho.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 810216023171
419 Kč / ks 346,28 Kč bez DPH
Sodapup Záchranný kruh na pamlsky a žvýkání Velký, Original – Červený

Jak hračka obohacuje psa

Možná vám to přijde trošku nechutné, ale psi milují odpadkové koše. Dlouho se myslelo, že pes je potomek vlka, tento “fakt” už je ale spíš přežitkem. Pokud chceme pochopit přirozené chování psů, musíme se podívat na psy zdivočelé, a ti se živí právě převážně odpadky a vším možným. Dostat se do takového koše obvykle vyžaduje ale trošku úsilí, a právě toto mu nahradí plnící hračka. Dávejte si ale pozor, aby se pes nedostával do přílišného stresu. Vám by se asi taky nelíbilo se dívat na čokoládu, ke které se nemůžete jen tak tak dostat, že?

SodaPup a německý ovčák
SodaPup je zdravotně nezávadný

Materiál – patentovaný, pevný, kvalitní, BPA Free = zdravotně nezávadný

SodaPup používá při výrobě žvýkacích hraček vlastní patentovaný materiál “PuppyPrene”. Tento materiál je veterinárně testovaný, zdravotně nezávadný, BPA free, vhodný do myčky a poskytuje skvělý poměr mezi tvrdostí a pružností. Hračky se svou pevností a odolností dělí na tři skupiny – Puppy, Original a Magnum.

Puppy – Vyvinut primárně pro jemné dásně přezubujících štěňátek, ale zároveň dostatečně pevný, aby vydržel až do dospělosti.

Original – Pro SodaPup klasický, velmi odolný materiál pro super žvýkaly.

Magnum – Vyrábí se pouze v černé a je určený přímo pro ničitele všech ostatních hraček.

Originální design

Je libo kelímek od kafe, plechovku od Coly, lebku z mexického folkloru nebo pořádný granát? Možná je vašemu psovi jedno, z čeho pamlsky dostane, ale buďme upřímní, na tu hračku se budete doma dívat taky. Tyhle produkty mají navíc dlouhou výdrž, takže se na ně budete dívat v ideálním případě hodně dlouho.

SodaPup cupcake plnící hračka pro psy

Nenechávat o samotě

Hračka je velmi odolná a vydrží i opravdu aktivního žvýkala. Vždy je ale nutné mít vašeho psa pod kontrolou a v případě potřeby mu asistovat. Třeba mu okamžitě doplnit obsah, aby mohl pokračovat s jeho extrahováním.

Vhodné do myčky

Misku můžete dát bez problémů do myčky. Navíc zvládne i mrazák (z důvodu možnosti zánětu žaludku ale moc nedoporučujeme) a dokonce mikrovlnkou, takže materiál vaší kreativitu rozhodně neomezí.

Vhodné do myčky

Vyrobeno v USA

SodaPup je čistě americká značka, která si zakládá na domácí výrobě. Všechny produkty mají velmi přísné standardy kvality a zdravotní nezávadnosti. Firma si zároveň zakládá na udržitelnosti životního prostředí a kvalitním ohodnocení práce, což velmi rádi podpoříme.

Kategorie: Plnící hračky
Hmotnost: 0.2 kg
? Velikost psa: Malé plemeno, Střední plemeno, Velké plemeno
Typ produktu: Plnící hračka, Žvýkací hračka
Pro jakého psa je hračka vhodná: Trpělivý pes, Hračička
? Vhodná náplň: Tekutá, Polotuhá, Tuhá
? Velikost díry: Velká
Velikost (průměr x výška): 3,8 x 10,8 cm
Barva: Červená
Vhodné do myčky: Ano
5
4x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 27.11.2023
Nejlepší věc na světě! Naše 9ti měsíční puberťačka u toho vydrží i 2 hodiny s maximálním zapálením 😍
5
SV Avatar autora | 31.10.2023
Máme ho doma teprve týden ale zatím všechny pokusy dopadly na jedničku. Dá se plnit konzervou, zeleninou i pamlsky podle toho, za jakým účelem ho zrovna potřebujeme využít. Artur si ho rychle oblíbil. Děkujeme :)
4
ZK Avatar autora | 13.10.2023
Zatím jsme vyzkoušeli s malými odměnami a na krátko zabavila. Určitě budu ráda za tipy, jaké pamslky jsou do této hračky vhodné. Zkoušela jsem i nakrájené sušené plíce, ale ty šly docela špatně a ztrácela trpělivost. Jak už tady někdo psal, také mě zarazil dost výrazný gumový (?) zápach hračky, ale asi vadí jen mě a psovi ne.
5
VK Avatar autora | 19.7.2023
Velice, spokojený pes, příjemně unavený. Děkujeme za pomoc při výběru plnící hračky.
4
KO Avatar autora | 17.7.2023
Pro moje psy je záchranný kruh již složitější hračkou než Honeypot či Toppl, které měli k dispozici doposud. Je vhodné plnit jej něčím tužším, co vyloženě neteče, aby vám to z kruhu hned nevyteklo ven. Pro psy je to zábava na delší čas, což může být fajn. Já mám doma dva testery, kdy jeden od kruhu odchází, aniž by jej vylízal do čista, protože se s tím prostě nechce dřít a je v pohodě s tím, když od toho takto odejde. Druhý tester zapáleně vylizuje kruh opravdu do čista. Oba mí psi si s kruhem i rádi hrají, kdy si k hračce lehají a různě si ji kutálí okolo sebe. I tato hračka se dokáže hezky kutálet a odrážet se, takže psi si s ní umí i zadovádět - někdy to dělají v rámci přestávky, než z ní zase začnou dolovat žrádlo, jindy si s ní takto hrají po vyžrání všeho, co v ní bylo schované. Hračka zatím úspěšně odolává i mírnému použití zubů, nemám psy chronické ničitele nebo okusovače, ale občas hračku trochu požvýkají. Největší mínus a zklamání pro mě byl odporný umělohmotný zápach, který hračka vydává. Docela mě to znepokojilo. Honeypot vůbec nezapáchal, ale tohle byla dost síla. A smrdí to tak ještě i teď po několika umytích a použitích. Ale nezdá se, že by to psům nějak vadilo. Ať nekončím negativně, tak pochválím snadnou údržbu hračky - i když má atypický tvar, tak údržba a mytí jsou snadné.
5
MP Avatar autora | 15.5.2023
Super, bála jsem se, že bude pro sheltii moc velký,ale krásně si s ním poradila.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: