Vydělávejte s námi a Sodapup

Pomozte nám dostat Sodapup do co nejvíce obchodů a my vám dáme jako odměnu peníze nebo poukaz na nákup.

12435

Teď když máme vaší pozornost, rádi bychom vám dali k přečtení více informací.

Jsme výhradním distributorem skvělé americké značky Sodapup pro Česko a Slovensko, proto je naším cílem rozšířit jejich produkty tak, aby byly dostupné pokud možno úplně všude. Pokud si chcete přečíst více o značce Sodapup a jejích produktech, případně rovnou zjistit, jak se stát naším partnerem, přečtěte si článek zde.

Vnímáme obrovskou sílu a propojenost pejskařské komunity (skoro každý zná někoho, kdo zná někoho, kdo má obchod :)). Toho chceme využít a zároveň vám nabídnout možnost, jak si přivydělat peníze.

Koho hledáme

Hledáme nové velkoobchodní (B2B) partnery, tedy kamenné obchody, e-shopy, veteriny, fyzioterapeuty, atd., kteří budou produkty Sodapup prodávat zákazníkům.

Hledáme primárně partnery menší / střední a vyloženě nechceme prodávat velkým gigantům typu SuperZoo, Alza nebo Mall, jinak se kreativitě meze nekladou.

Tato nabídka se nevztahuje na prodej koncovým zákazníkům, tedy pokud Sodapup doporučíte kamarádovi / kamarádce, peníze za ně nedostanete (budeme ale za doporučení samozřejmě neskonale vděční :)).

Co po vás chceme

Máte v okolí chovatelský obchod, znáte majitele e-shopu pro psy nebo třeba pracujete někde, kde můžete Sodapup prodávat? Doporučte nás, dejte na nás kontakt a řekněte, ať se osoba při kontaktování na vás odvolá, je to jednoduché. Za pár dnů nebo týdnů nám napište a pokud si od nás firma zboží objednala, domluvíme se s vámi na výplatě odměny.

Co za to získáte

Pokud si váš kontakt u nás udělá objednávku, náleží vám 10 % z celkové ceny první objednávky (bez DPH). Pro výplatu v penězích musíte mít aktivní IČO, pokud ho nemáte, vystavíme vám dárkový poukaz na nákup v našem e-shopu. Pokud byste z nějakého důvodu odměnu nechtěli nebo nepotřebovali, věnujeme peníze na vámi vybranou nadaci / útulek / charitu.

Tak co, jdete do toho s námi? Kdybyste měli jakékoliv otázky, napište nám na sociálních sítích nebo na e-mail eshop@snufi.cz.

Doporučujte nás obchodům