Bonusový program Snufi

Víme, že u nás utrácíte horentní sumy. Zároveň ale víme, že to děláte proto, aby váš psí kámoš měl co nejobohacenější život a vás dělal každý den šťastným a lepším člověkem. Proto jsme si pro vás připravili bonusový program, který vám pomůže ušetřit poměrně dost kaček. Vy je pravděpodobně stejně nacpete do svého psa, ale o to obohacenější bude, ne?

Jak funguje bonusový program Snufi?

  1. V čím vyšší hodnotě u nás nakoupíte, tím vyšší slevy dostanete. Hodnota nákupů se sčítá a sleva platí vždy od následujícího nákupu.
  2. Za každou utracenou korunu od nás dostanete Snufíky, které můžete pak využít jako další slevu na nákup. Snufíky dostanete, mimo nákupy, také za další aktivity na e-shopu, např. registraci, atd.
  3. Další výhody pro vás připravujeme.
Bonusový program

Úrovně bonusového programu

Bonusový program

Hvězdička

Zákazník, který u nás nakoupil alespoň za 2 000 Kč u nás získá slevu 3 % na vše.
Bonusový program

Superstar

Zákazník, který u nás nakoupil alespoň za 5 000 Kč u nás získá slevu 5 % na vše.
Bonusový program

Hrdina

Zákazník, který u nás nakoupil alespoň za 10 000 Kč u nás získá slevu 10 % na vše.

Ke sbírání hodnoty nákupu je potřeba se zaregistrovat a nakupovat přihlášený. Jakmile vás přeřadíme do nové zákaznické skupiny, pošleme vám o tom zprávu e-mailem.

Jak zjistit věrnostní skupinu?

Po přihlášení do svého účtu, v sekci "Můj účet" uvidíte hned tabulku, která vám řekne, v jaké věrnostní skupině jste, jaké čerpáte výhody a jaký je stav vašeho konta Snufíků.

Snímek obrazovky 2024-07-13 v 21.49.22