West Paw Snorkl plavací hračka – Modrá

WestPaw Snorkl z řady Seaflex® je ideální hračka na letní hrátky u vody. Plave, dobře se háže a neklouže. Každý kus je navíc originál, takže nikdy nepotkáte úplně stejnou hračku dvakrát.
Neobvyklý tvar může být i novinkovým prvkem pro vašeho psa.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 747473767602
649 Kč / ks 536,36 Kč bez DPH
West Paw Snorkl plavací hračka – Modrá

WestPaw Snorkl z řady Seaflex® je ideální hračka na letní hrátky u vody. Snorkl rozhodně neutopíte, dobře se háže a neklouže. Tvarem může nahradit zahnutou větev, ale aportování je oproti ní bezpečné. Každý produkt je navíc originál, takže nenajdete nikoho s úplně stejnou hračkou. Hračka je vhodná do myčky, ale vzhledem k záměru použití asi tuto výhodu nevyužijete.

Bezpečná a praktická ve všech směrech

Hračka je vyrobená z nezávadných materiálů, neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Zároveň má praktický tvar, který bezpečně nahradí stále oblíbené aportování klacku (to může být ale velmi nebezpečné). Snorkl je dostatečně tvrdý, aby vašemu psovi vydržel, ale zároveň ohebný, aby ho hračka nijak neohrožovala.

Westpaw seaflex snorkl hračka pro psa do vody
Westpaw seaflex snorkl hračka pro psa do vody

Vyrobena z plastů vylovených z oceánů

WestPaw do řady Seaflex® recyklují plasty vylovené z oceánu. Konkrétně 12 % z celkového produktu je z těchto plastů, 88 % je stále jejich patentovaný Zogoflex materiál. Celá hračka je tedy 100% recyklovatelná. Dokonce můžete použitou hračku poslat přímo do WestPaw, kde z ní udělají hračku úplně novou, aby co nejméně zatěžovali planetu. Část z výdělků firmy navíc putuje přímo zpět na ochranu přírody, dobrovolnické práce a různé charitativní projekty.

Každá hračka je originál

Tak jako oceán není pořád stejný, žádná hračka z řady Seaflex® nebude úplně totožná. Jelikož není z jednoho, ale dvou materiálů, každá hračka má jiný osobitý vzor, který si zamilujete hlavně vy (vašemu psovi to je pravděpodobně jedno).

Westpaw seaflex snorkl hračka pro psa do vody

Nenechávat o samotě

Hračka je velmi odolná a vydrží ledacos. Vždy je ale nutné mít vašeho psa pod kontrolou a nenechávat ho s hračkou o samotě. I ty nejpevnější materiály se mohou opotřebovat a ač je produkt zdravotně nezávadný, plast v žaludku nebude nikdy zrovna výživnou svačinkou.

Kategorie: Házecí a přetahovací hračky
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Házecí hračka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty