Yoggies Granule, Kuře & Hovězí s probiotiky 20kg

Dostupnost Skladem
Kód: 8595639800074
2 599 Kč / ks 2 320,54 Kč bez DPH
Yoggies Granule, Kuře & Hovězí s probiotiky 20kg

Yoggies granule se za nás řadí mezi to nejlepší, co lze na trhu sehnat. Jsou lisované za studena, takže neprocházejí při výrobě vysokými teplotami, které ničí potřebné vitamíny a další látky. Není tak nutné je do krmiva dodávat uměle. Díky tomu jsou Yoggies granule složením velmi podobné misce BARFu, takže je případně lze bez problému kombinovat se syrovou stravou (například když zapomenete rozmrazit, že). Jsou vyrobeny jen z top surovin z farmářských zdrojů a neobsahují žádné obilí, sóju ani umělé přísady.

Yoggies Granule, Kuře & Hovězí s probiotiky

87 % masa před sušením

Když si vezmete misku BARFu s 87 % masa a vysušíte jí, dostanete složení granulí Yoggies. Na zadní straně ve složení sice 87 % masa není, ale to je tím, že maso ze všech ingrediencí ztrácí nejvíce vody. Každopádně je to přesně takové množství, které zdravý pes průměrně potřebuje ke spokojenému životu. Mezi ostatními surovinami najdete pak směs ovoce, zeleniny, bylinek, nebo třeba orgranickou rašelinu a křemelinu, které pomáhají při mechanickém čištění střev.

Nebobtnají a jsou tvrdé

Granule jsou poměrně tvrdé, ale ne zas tolik, aby s nimi i psi se slabším chrupem měli problém. Díky tomu pomáhají mechanicky čistit chrup. A věděli jste, že chroupání u psů vyplavuje endorfiny (hormony štěstí)? Zároveň v žaludku nebobtnají, ale spíš se rovnou rozpouštějí, což může poměrně znatelně snižovat riziko torze žaludku.

Yoggies Granule, Kuře & Hovězí s probiotiky
Yoggies Granule, Kuře & Hovězí s probiotiky

Suroviny pouze z prověřených zdrojů

Yoggies si zakládá na kvalitních surovinách, protože jejich původ má velký vliv na faktory jako stravitelnost, obsah nežádoucích látek (steroidy, atd.) nebo výživová hodnota. Proto si velmi vybírají, odkud své ingredience berou. Maso je vždy z prověřených evropských farem, ať už z Německa, Holandska, Belgie, Švýcarska či jiných kvalitních zdrojů.

Probiotika v krmivu

Dalším benefitem granulí Yoggies je obsah probiotik. Ta do klasických granulí nedostanete, protože je zabije právě vysoká teplota. Probiotika pomáhají posilovat střevní mikrobiom a, mimo jiné, zlepšovat imunitu a celkovou odolnost psa. Mohou také například pomáhat při problémech se srstí nebo zápachem z tlamy.

Yoggies Granule, Kuře & Hovězí s probiotiky

Pro štěňata, dospělé psy i seniory

Granule jsou vyráběné pro všechny věkové kategorie psů, liší se jen velikostí (mini a normal). Yoggies vychází z toho, že pes má stále velmi podobné trávicí ústrojí jako vlk a v přírodě něco jako "výživa pro štěňata" moc neexistuje. Chápou samozřejmě individuální potřeby závislé na věku, proto je jejich portfolio granulí poměrně rozsáhlé, takže dokáže uspokojit většinu strávníků, včetně těch, kteří mají zdravotní problémy.
Yoggies Granule, Kuře & Hovězí s probiotiky

Pestré krmení

Yoggies jede filozofii, že nejlepší krmení je pestré, stejně jako u lidí. Proto společně s veterináři a výživáři vyvíjí svá krmiva, doplňky i pamlsky tak, aby se daly poměrně jednoduše kombinovat. Vyvracejí tedy dlouho udržovaný mýtus, že zdravý pes by měl celý život mít jedny granule, naopak. Granule můžete v rámci měsíce kombinovat s BARFem nebo vařenou potravou. Trávení psa tak dostává průběžně nové a nové impulsy a různorodé živiny, díky kterým si buduje odolnost a dodává všechny potřebné stavební látky pro dlouhý a spokojený život.

Složení

 • sušené kuřecí maso mleté 26,50 %
 • celozrnné rýžové vločky 26,50 %
 • sušené hovězí maso mleté 7,80 %
 • sušené rybí maso 5,40 %
 • kořen pastináku sušený mletý
 • kukuřičné klíčky
 • sušené řepné řízky
 • řepkový olej lisovaný za studena
 • rybí olej
 • výtažek z masa mořské mušle
 • sušená mletá jablka
 • sušené mleté hrušky
 • směs sušených bylinek
 • křemelina organická
 • potravinová rašelina mletá „Heilerde“
 • sušená a mletá Yucca schidigera

Probiotická kultura (na kg): Enterococcus faecium 1% 

Obsah masa v granulích odpovídá 87 % masa v nesušené formě (tzn. jako by v misce vyváženého BARFu bylo 87 % kvalitního masa).

Analytické složky* (na kg): hrubý protein 26 %, hrubý tuk 10 %, hrubá vláknina 3,50 %, hrubé popeloviny 6,80 %, vápník 1,25 %, fosfor 0,99 %, sodík 0,38 % draslík 0,69%, hořčík 0,18%, železo 200 mg

(*Hodnoty uvedené v části ,,analytické složky se mohou lišit v návaznosti na sezónnost i zdroj použitých mas. Většina mas použitých na výrobu produktů Yoggies je v potravinářské kvalitě.)

(**Hrubé popeloviny = objem minerálních látek v krmivu. Procento popelovin vyjadřuje množství, které zbyde po úplném spálení krmiva.)

Energetická využitelnost: 382 kcal/100 g

Vitamíny (na kg): vitamín A 10200,00 IU, vitamin D3 1100,00 IU, vitamin E 180,00 mg, vitamin B1 3,20 mg, vitamín B2 riboflavin 7,90 mg, vitamin B6 pyridoxin hydrochlorid 4,90 mg, vitamin B12 43,00 mcg, Biotin 230,00 mcg, kyselina listová 0,38 mg, niacin 22,00 mg, vitamin C 170,00 mg, kyselina pantothenová 7,50 mg, cholinchlorid B4 1000,00 mg

Stopové prvky (na kg): mangan 46,00 mg, měď 12,00 mg, zinek 62,00 mg, jód 1,80 mg

Skladování: Skladujte v suchu na chladnějším místě. Neuzavírejte dlouhodobě do vzduchotěsných nádob.

 Spotřebujte do: viz obal

Kategorie: Granule
Hmotnost: 20 kg
? Velikost psa: Střední plemeno, Velké plemeno
? Věk psa: Dospělý pes, Senior, Štěně
? Zátěž psa: Střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: