Yoggies MINIGranule Active, Kachna & Zvěřina s probiotiky 2kg

Dostupnost Skladem
Kód: 8595639803273
372 Kč / ks 332,14 Kč bez DPH
Yoggies MINIGranule Active, Kachna & Zvěřina s probiotiky 2kg

Yoggies granule se za nás řadí mezi to nejlepší, co lze na trhu sehnat. Jsou lisované za studena, takže neprocházejí při výrobě vysokými teplotami, které ničí potřebné vitamíny a další látky. Není tak nutné je do krmiva dodávat uměle. Díky tomu jsou Yoggies granule složením velmi podobné misce BARFu, takže je případně lze bez problému kombinovat se syrovou stravou (například když zapomenete rozmrazit, že). Jsou vyrobeny jen z top surovin z farmářských zdrojů a neobsahují žádné obilí, sóju ani umělé přísady.

Yoggies MINIGranule Active, Kachna & Zvěřina s probiotiky

86 % masa před sušením

Když si vezmete misku BARFu s 86 % masa a vysušíte jí, dostanete složení granulí Yoggies. Na zadní straně ve složení sice 86 % masa není, ale to je tím, že maso ze všech ingrediencí ztrácí nejvíce vody. Každopádně je to přesně takové množství, které zdravý pes průměrně potřebuje ke spokojenému životu. Mezi ostatními surovinami najdete pak směs ovoce, zeleniny, bylinek, nebo třeba orgranickou rašelinu a křemelinu, které pomáhají při mechanickém čištění střev.

Nebobtnají a jsou tvrdé

Granule jsou poměrně tvrdé, ale ne zas tolik, aby s nimi i psi se slabším chrupem měli problém. Díky tomu pomáhají mechanicky čistit chrup. A věděli jste, že chroupání u psů vyplavuje endorfiny (hormony štěstí)? Zároveň v žaludku nebobtnají, ale spíš se rovnou rozpouštějí, což může poměrně znatelně snižovat riziko torze žaludku.

Yoggies MINIGranule Active, Kachna & Zvěřina s probiotiky
Yoggies MINIGranule Active, Kachna & Zvěřina s probiotiky

Suroviny pouze z prověřených zdrojů

Yoggies si zakládá na kvalitních surovinách, protože jejich původ má velký vliv na faktory jako stravitelnost, obsah nežádoucích látek (steroidy, atd.) nebo výživová hodnota. Proto si velmi vybírají, odkud své ingredience berou. Maso je vždy z prověřených evropských farem, ať už z Německa, Holandska, Belgie, Švýcarska či jiných kvalitních zdrojů.

Probiotika v krmivu

Dalším benefitem granulí Yoggies je obsah probiotik. Ta do klasických granulí nedostanete, protože je zabije právě vysoká teplota. Probiotika pomáhají posilovat střevní mikrobiom a, mimo jiné, zlepšovat imunitu a celkovou odolnost psa. Mohou také například pomáhat při problémech se srstí nebo zápachem z tlamy.

Yoggies MINIGranule Active, Kachna & Zvěřina s probiotiky

Pro štěňata, dospělé psy i seniory

Granule jsou vyráběné pro všechny věkové kategorie psů, liší se jen velikostí (mini a normal). Yoggies vychází z toho, že pes má stále velmi podobné trávicí ústrojí jako vlk a v přírodě něco jako "výživa pro štěňata" moc neexistuje. Chápou samozřejmě individuální potřeby závislé na věku, proto je jejich portfolio granulí poměrně rozsáhlé, takže dokáže uspokojit většinu strávníků, včetně těch, kteří mají zdravotní problémy.
Yoggies MINIGranule Active, Kachna & Zvěřina s probiotiky

Pestré krmení

Yoggies jede filozofii, že nejlepší krmení je pestré, stejně jako u lidí. Proto společně s veterináři a výživáři vyvíjí svá krmiva, doplňky i pamlsky tak, aby se daly poměrně jednoduše kombinovat. Vyvracejí tedy dlouho udržovaný mýtus, že zdravý pes by měl celý život mít jedny granule, naopak. Granule můžete v rámci měsíce kombinovat s BARFem nebo vařenou potravou. Trávení psa tak dostává průběžně nové a nové impulsy a různorodé živiny, díky kterým si buduje odolnost a dodává všechny potřebné stavební látky pro dlouhý a spokojený život.

Složení

 • sušené mleté maso kachny Barbarie 22 %
 • hnědá rýže 22 %
 • zvěřinové maso sušené mleté (jelen) 5,5 %
 • bramborové vločky 5,4 %
 • sušené rybí maso 5,3 %
 • proso hrubomleté
 • rýžové sušené klíčky 5 %
 • želatinový prášek
 • červená řepa sušená mletá
 • zvěřinové kosti mleté 4 %
 • směs mořských řas
 • směs sušených bylinek
 • za studena lisovaný řepkový olej
 • lněná semínka mletá
 • potravinová rašelina mletá 4 %
 • lesní plody sušené mleté 2 % (brusinky, maliny, ostružiny, šípky, borůvky)
 • fenykl sušený mletý
 • Yucca Schidigera sušená mletá
 • žloutkový prášek sušený
 • křemelina organická 1,5 %
 • výtažek z masa mořské mušle (Perna Canaliculus) 1,5 %
 • směs minerálních kultur

Probiotická kultura (na kg): Enterococcus faecium 1 %

Analytické složky* (na kg): Hrubý protein 28,6 %, Hrubý tuk 12 %, Hrubá vláknina 4,7 %, Hrubé popeloviny 6,8 %, Vápník 1,24 %, Fosfor 1,01 %, Sodík 0,34%, Hořčík 0,07%

(*Hodnoty uvedené v části ,,Analytické složky" se mohou lišit v návaznosti na sezónnost i zdroj použitých mas. 
(**Hrubé popeloviny = objem minerálních látek v krmivu, procento popelovin vyjadřuje množství, které zbyde po úplném spálení krmiva)

Obsah masa v granulích odpovídá 86 % masa v nesušené formě.
(Příklad: jako by v misce vyváženého BARFu bylo 86 % kvalitního masa)

Energetická využitelnost: 392 kcal/100g

Vitamíny (na kg): Vitamín A 10 000,00 IU, Vitamín D3 1000,00 IU, Vitamin E 200,00 mg, Vitamin B1 3,50 mg, Vitamín B2 Riboflavin 7,00 mg, Vitamin B6 4,20 mg, Vitamin B12 42 mcg, Biotin 210,00 mcg, Kyselina listová 0,35 mg, Niacin 21,00 mg, Vitamin C 140,00 mg, Kyselina pantothenová 8,00 mg, Cholinchlorid B4 1500,00 mg

Stopové prvky (na kg): Mangan 48,00 mg, Měď 10,00 mg, Zinek 120,00 mg, Železo 200,00 mg

Skladování: Skladujte v suchu na chladnějším místě. Neuzavírejte dlouhodobě do vzduchotěsných nádob.

Spotřebujte do: viz obal

Kategorie: Granule
Hmotnost: 2 kg
? Velikost psa: Malé plemeno
? Věk psa: Dospělý pes, Senior, Štěně
? Zátěž psa: Vysoká

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: